Najstarší slovenský výrobca hadíc od roku 1979


Firma HADICE SERVIS s.r.o. Vrbové je historicky najstarší slovenský výrobca hadíc.

Sme experti nielen pre priemyselné hadice ale aj pre výrobu a lisovanie hydraulických hadíc, flexibilne - na počkanie pár minút uskutočnujeme ich výrobu, opravy, lisovanie a kompletizáciu. Ďalším skladovým artiklom sú olejové hydraulické rýchlospojky, hydraulické šróbenia, hydraulické trubky, manometre, guľové ventily, nízkotlakové koncovky, koncovky brzdových hadíc a podobne.

Disponujeme vlastnou kovovýrobou hydraulických koncoviek a šróbení. Pre vyriešenie atypických zákaziek vieme operatívne real izovať úpravy rôznych komponentov.

Taktiež sme erudovaní v oblasti rezania a nasádzania hadíc s rôznymi koncovkami, v predaji sťahovacích spôn, vo výrobe nízkotlakových hadíc, v rezaní podlahových gúm, v materiáloch fólií a tesnení. Okrem produktov uvedených na tejto internetovej stránke firma HADICE SERVIS s.r.o. disponuje ďalším rozsiahlym skladovým sortimentom, a drží vo svojom skladovom portfóliu ďaľších 15 000 rôznych položiek, z oblastí priemyslu,hydrauliky, plastikárstva, pneumatiky, strojárstva, čerpacej techniky, vodárenstva, závlahových systémov, preto nás v prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať.

Spoločnosť HADICE SERVIS s.r.o. je autorizovaným zástupcom nemeckého výrobcu vzduchových rýchlospojok LUDECKE pre Slovensko - bližšie informácie na našom webe LUDECKE.SK a oficiálnym distribútorom firmy SEMPERIT.

Pre zaslanie ceny konkrétnej položky nás kontaktujte telefonicky:
0907/ 11 88 11 alebo e-mailom na: ceny@hadice.sk pričom cenu produktov uvedených na internetovej stránke Vám oznámime spravidla obratom.

Jednotlivé produkty sú celoročne držané na sklade, pričom Vám budú dodané expresne do 24 hodín od obržania objednávky.

Fundované informácie vychádzajú z dlhoročnej tradície výroby a predaja hadíc vo Vrbovom už od roku 1979.
Hadice Servis s.r.o. ,Vrbové tel.:  0905656555, Pezinok 0905390918. ©

T Í M    H A D I C E    S E R V I S